Ощадбанк вітає з всесвітнім днем заощаджень

Ощадбанк – депозитний лідер країни вітає своїх клієнтів зі святом!

Сьогодні всесвітній день заощаджень. Традиція його відзначати почалася ще 1924 року. Тоді в Мілані вперше на форум зібралися ощадні банки 29 країн.  

З часом до ініціативи відзначати день заощаджень приєднувалися інші країни. В тому числі й Україна. Так він став приводом до широких публічних заходів з фінансової грамотності по всьому світу. Банки об'єдналися, щоб спільно нести людям знання про правильне зберігання заощаджених коштів. У країнах з сильними економіками саме заощадження є основою міцної фінансової системи, стабільності національних валют.  

Україна тільки на цьому шляху.  

Для порівняння: в сусідній Польщі 95% населення мають банківські рахунки. В нас трохи більше за 50. А тепер порівняйте рівень польської економіки та нашої, рівень життя у них і в нас.
Отже, нема іншого шляху. І маємо його пройти. Вибудувати взаємну довіру банків і клієнта.  

Ощад уже це робить. За два останні роки ми лідери з приросту ресурсної бази, в тому числі й строкових депозитів фізичних осіб. Ми запровадили нову, просту й зручну лінійку депозитних продуктів, он-лайн-сервіси обслуговування. Відкрили майже 400 відділень нового формату, щоб бути близькими й зрозумілими для клієнта.

Попереду ще багато роботи. Та, разом із Вами ми здолаємо цей шлях. Вітаємо та дякуємо Вам за довіру!

 

31.10.2016

інші пропозиції