Ощадбанк розпочинає реалізацію набутого у власність заставленого майна боржників через електронну систему СЕТАМ

Ощадбанк та СЕТАМ підписали договір про співпрацю, в рамках якого передбачається реалізація заставленого майна боржників, що набуте у власність банку в рахунок погашення заборгованості, через електронний майданчик СЕТАМ.  Ощадбанк найближчим часом планує реалізувати на електронних торгах СЕТАМ 24 об’єкти рухомого та нерухомого майна на загальну суму понад 514 млн. грн. Підписання договору відбулось під час круглого столу «Нові можливості українських банків щодо добровільного продажу активів».

«Ми розширюємо співпрацю з СЕТАМ, яка на сьогодні  є найбільшим і найефективнішим в Україні майданчиком з продажу заставного майна і має велику кількість користувачів. Продаж об’єктів реалізується за єдиними прозорими стандартами. Для Ощадбанку цей аспект є вкрай важливим, адже для державних установ однією з найважливіших умов діяльності є відкритість і прозорість», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич

Ощадбанк співпрацює з  СЕТАМ з метою реалізації заставного майна в примусовому порядку з 2015 року. Відтак, протягом 2015–2016 років у процесі виконавчого провадження було реалізовано 226 об’єктів рухомого та нерухомого майна на загальну суму понад 29  млн. грн.

СЕТАМ (система електронних торгів арештованим майном) – прозорий, простий та ефективний засіб реалізації арештованого майна через Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 р. Веб-сайт – https://setam.net.ua

Ощадбанк –  провідний український банк, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Контакт-центр: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

 

Прес-служба Ощадбанку

21.10.2016

інші пропозиції