Ощадбанк заявляє про вихід з Асоціації українських банків

Повідомляємо, що 18 жовтня 2016 року правлінням Ощадбанку прийнято рішення про добровільний вихід з Асоціації українських банків у порядку, визначеному її статутом.


На наше переконання, АУБ, яка згідно зі статутом «спрямована на сприяння створенню та удосконаленню правової бази банківської діяльності», вже давно не виконує покладені на неї функції. Діяльність Асоціації можна кваліфікувати як неефективну, оскільки вона не займається аналізом законотворчої діяльності, не аналізує правозастосовну практику з метою виявлення проблемних питань, не виконує основне статутне завдання з захисту прав та інтересів банків – членів Асоціації. Зважаючи на це, Ощадбанк ще у 2012 році припинив активну участь у діяльності Асоціації та сплату відповідних внесків.

Наразі  публічні заяви очільника Асоціації пана Сугоняки спонукають правління Ощадбанку до офіційного припинення співпраці, про що додатково публічно заявляємо. Ми залишаємось послідовними прихильниками професійної дискусії та конструктивного обговорення найскладніших аспектів функціонування банківської системи і напрацювання відповідальних рішень, тому категорично не сприймаємо намагання втягнути банківську систему в чергову хвилю популізму та політичних інсинуацій. Це неприпустимо, оскільки може мати вкрай критичні наслідки для банківської системи та знищити перші здобутки на шляху досягнення стабільності економіки країни.

 Прес-служба Ощадбанку

20.10.2016

інші пропозиції