Ощадбанком виграно апеляційний суд по контрпозову Сбербанку Росії

Ощадбанком виграно апеляційний суд по контрпозову Сбербанку Росії, а саме щодо дострокового припинення дії свідоцтва Ощадбанку на знак для товарів та послуг.

Таким чином, рішення суду першої інстанції вступило в законну силу і Сбербанку Росії відмовлено у визнанні свідоцтва на знак для товарів та послуг, який належить Ощадбанку, достроково припиненим.

Під час судового процесу представники Сбербанка Росії намагалися переконати суд, що надані Ощадбанком докази не є належними, а використання торгової марки було недобросовісним. Але Ощадбанком було зібрано та надано всі належні докази, що підтверджують використання торгової марки в рекламі, в діловій документації, в Інтернеті, а також під час пропозиції до надання послуг, тому апеляційна інстанція погодилася з аргументованою і переконливою позицією представників Ощадбанку щодо необгрунтованості тверджень позивача.

Виграш апеляційного суду по одному з позовів Сбербанку Росії - важливий крок на шляху боротьби Ощадбанку за свої права по основній судовій справі за заборону російському Сбєрбанку незаконно використовувати знак для товарів та послуг за зареєстрованим раніше за Ощадбанком свідоцтвом на знак для товарів та послуг на фірмове найменування «Сбербанк».

Нагадуємо, що Ощадбанк наполягає на незаконності перейменування української «дочки» Сбєрбанку Росії в Сбербанк і заявляє про порушення прав інтелектуальної власності http://www.oschadbank.ua/ua/press-service/news/4332946/.

Про це йдеться в позові Ощадбанку до Господарського суду м. Києва, який було подано. В Ощадбанку вважають, що Сбєрбанк Росії незаконно використовує торговельну марку «Сбербанк», єдиним законним власником якої на території України є Ощадбанк (свідоцтво №82116 від 10.09.2007 р.). Крім того, Ощадбанк є також єдиним законним власником виключних майнових прав на такі торговельні марки: «Ощадбанк» (свідоцтво № 34083 від 15.08.2003 р.),  «Oschadbank» (свідоцтво № 204088 від 25.09.2015 р.) та ін. Проте, якщо рішення суду від 10.08.2016 р набере чинності, Ощадбанк втратить можливості судового захисту своїх порушених прав за позовом Ощадбанку від 15 січня 2016 року та відносно всіх схожих фірмових позначень, якими на законних підставах володіє Ощадбанк.

 Ще раз наголошуємо, що перейменування української «дочки» Сбєрбанку Росії просто в «Сбербанк» незаконне. Ощадбанк діє, щоб захистити інтереси мільйонів українців. Вважаємо неприпустимим намагання Сбєрбанку Росії таким шляхом приховати країну походження акціонерного капіталу. Це відповідним чином може вплинути на поведінку клієнтів і ввести їх в оману,  адже ще з радянських часів певна кількість споживачів  досі називає Ощадбанк Сбербанком. Ми не можемо ігнорувати і не поважати інтереси цих людей, які протиправними діями російського банку можуть бути введені в оману.

Прес-служба Ощадбанку

 

28.09.2016

інші пропозиції