Офіційне спростування інформації щодо наявності у Ощадбанку податкового боргу

Щодо появи у ЗМІ некоректної інформації про наявність у Ощадбанку податкового боргу повідомляємо та просимо взяти до уваги наступне:

1) На сьогодні ВСІ податкові зобов’язання Ощадбанком  сплачено В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ в установлені законодавством терміни.

2) За 8 місяців поточного року банком СПЛАЧЕНО податки, збори та здійснено обов’язкові платежі на суму близько 1,5 млрд. грн. Нагадуємо, що Ощадбанк є ОДНИМ З НАЙБІЛЬШИХ платників податків у банківській сфері, забезпечуючи своєчасне наповнення бюджетів різних рівнів. Так, у 2015 році банк сплатив податки, збори та здійснив обов’язкові платежі на суму більш ніж 2 млрд. грн. http://www.oschadbank.ua/ua/press-service/news/4333748/

3) Підставою для появи інформації щодо податкового боргу може бути наявність станом на 22.09.2016 року в інтегрованій картці платника податку АТ «Ощадбанк»  в податкових органах податкового боргу на суму 236 грн. 33 коп. по сплаті податкового зобов’язання з податку на нерухоме майно. У  зв’язку з продажем об’єкта оподаткування Ощадбанк  надав до  податкової інспекції  уточнюючу податкову декларацію. З технічних причин в інтегрованій картці платника податку в ДФС України дане зменшення не було відображено. На сьогодні направлено лист до ОДПІ про необхідність правильного відображення в інтегрованій картці платника податку поданих декларацій АТ «Ощадбанк».

4) Підкреслюємо, ВСІ податкові зобов’язання  Ощадбанком сплачено В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ. Немає ЖОДНИХ ПРИЧИН, які можуть стати на заваді участі Ощадбанку в конкурсі Міністерства фінансів України на право здійснювати бюджетні виплати.


Прес-служба Ощадбанку 

26.09.2016

інші пропозиції