Ексклюзивна акція для клієнтів Ощадбанку "Сплачуй преміальною карткою – вигравай електромобіль"

Презентуємо спільну акцію "Сплачуй преміальною карткою – вигравай електромобіль" для держателів преміальних карток Mastercard від Ощадбанку.

У період з 20 вересня по 30 листопада 2016 року клієнти Ощадбанку – користувачі преміальних карток Mastercard Gold, Debit Gold, World, Platinum, Debit Platinum та World Elite – мають можливість виграти сучасні електротранспортні засоби й навіть автомобіль, просто розраховуючись за покупки карткою Mastercard.

Mastercard.png

За умовами акції будь-яка покупка в Україні або за кордоном, оплачена преміальною карткою Mastercard Ощадбанку на суму від 50 грн., бере участь у щотижневому розіграші одного з п’яти гіробордів. Протягом акції буде розіграно 50 гіробордів.

Головний приз – електромобіль Nissan Leaf 2016 року випуску – розігрується серед усіх учасників акції, які здійснять покупки за допомогою преміальної картки Mastercard від Ощадбанку на загальну суму понад 10 тис грн., протягом всього періоду дії акції.

Результати будуть опубліковані на офіційному сайті Ощадбанку.

Розіграші проводитимуться за допомогою генератора випадкових чисел random.org.

Щотижня починаючи з 28 вересня ми дізнаватимемось про 5 нових переможців акції – власників гіробордів, а 12 грудня стане відомий володар електромобіля Nissan Leaf.


Ексклюзивна акція є доповненням до пропозицій для користувачів преміальних карток Mastercard від Ощадбанку. Зокрема, вони вже користуються сервісами в аеропортах (бізнес-зали Lounge Key, безкоштовні зали Mastercard Lounge, сервіс Fast Line в терміналі D аеропорту Бориспіль), вирішують буденні питання завдяки Mastercard Concierge та отримують знижки від партнерів програми "Mastercard БЕЗЦІННІ привілеї".


З пропозиціями преміальних карток від Ощадбанку та додатковими сервісами можна ознайомитись за посиланням.

Детальні умови акції «Сплачуй преміальною карткою – вигравай електромобіль» – в офіційних правилах.

Не маєте картки?  Не зволікайте! Оформлюйте преміальну картку Mastercard в Ощадбанку та вигравайте сучасний електротранспорт.

20.09.2016

інші пропозиції