Ощадбанк став екваєром Укрзалізниці та реалізував можливість повернення грошей на картку за залізничні квитки

Ощадбанк розпочав еквайрингове обслуговування Укрзалізниці, реалізувавши зручне і довгоочікуване для пасажирів інноваційне рішення. Крім придбання проїзних квитків за допомогою платіжної картки в касах на станціях та вокзалах Укрзалізниці, тепер забезпечено можливість у разі потреби отримувати на картку кошти за повернення квитка в залізничних касах, незалежно від того, в якій касі він був оплачений. Це не стосується квитків, придбаних онлайн.

На сьогодні Ощадбанком вже встановлено понад 150 POS-терміналів на великих станціях Одеської, Південно-Західної та Львівської залізниць в 17 областях України.  Встановлення терміналів  на інших станціях триває.

POS-термінали Ощадбанку приймають до оплати банківські картки трьох платіжних систем: міжнародних Mastercard і Visa та української НСМЕП/ПРОСТІР.

«Ощадбанк став першим банком, який реалізував для Укрзалізниці зручну для пасажирів технологію зарахування коштів на картку при поверненні проїзних документів, оформлених на інших залізницях. Доволі часто у людей змінюються плани, і вони змушені повертати проїзні квитки. Відтепер це зробити значно простіше. Отримати гроші на картку за повернення квитка можливо в залізничній касі будь-якого міста, за умови, що квиток також був оплачений карткою в POS-терміналі Ощадбанку. Активно працюємо, щоб за кілька місяців усі популярні каси станцій та вокзалів Укрзалізниці були забезпечені POS-терміналами, щоб пасажирам було зручно сплачувати картками за квитки, а за потреби – зручно повертати свої кошти», - розповідає заступник директора департаменту електронної комерції та платіжних засобів – начальник управління торгового еквайрингу Ощадбанку Наталія Войтович.

Ощадбанк посідає друге місце на ринку еквайрингу. Еквайрингова мережа Ощадбанку наближається до 22 тисяч POS-терміналів, а кількість клієнтів – до 10 тисяч. Ощадбанк надає послуги з торгового еквайрингу зокрема таким компаніям, як «Нова пошта», «МакДональдз» в Україні, «Ашан», DHL Express Україна, TUI Ukraine, Turkish Airlines. Ощадбанк забезпечує приймання безконтактних платіжних карток до оплати в метрополітені, фунікулері та швидкісному трамваї в Києві. У вересні 2016 року Ощадбанк запропонував клієнтам еквайрингове обслуговування карток міжнародної платіжної системи American Express.

20.09.2016

інші пропозиції