В Чорноморську відкрито друге в Одеській області інклюзивне відділення Ощадбанку

14 вересня в центрі міста Чорноморська на проспекті Миру, 11 розпочало роботу інклюзивне відділення Ощадбанку.

Особисто протестувати можливості інклюзивного відділення та висловити міркування і побажання з приводу його роботи запрошувала гостей та клієнтів керуюча відділенням Олена Козлова.


 Відвідувачі одразу ж змогли відчути, що таке безбар’єрний простір:

- широкі вхідні двері та пандус;

- внутрішній простір, спроектований для пересування на візку;

- вікно касового обслуговування, адаптоване за висотою;

- тактильна плитка та маркери;

- кнопка виклику менеджера;

- банкомат та інформаційно-платіжний термінал з голосовим управлінням.

«Своїми діями Ощадбанк доводить, що розбудова безбар’єрної України – один із пріоритетів його діяльності. Це вже друге інклюзивне відділення на Одещині. Ощадбанк не лише вдосконалює продукти та послуги, щоб вони були доступними для кожного українця незалежно від його фізичних можливостей, а й адаптує для людей з особливими потребами простір – відділення, банкомати, зали обслуговування. Також хочу відзначити: до інклюзивного відділення залучено команду, яку за підсумками І півріччя 2016 року визнано однією з 10 найкращих по всій Україні, що продемонстрували найвищі показники ефективності роботи», – наголосив начальник Одеського обласного управління Ощадбанку Денис Древницький.

Під час відкриття відділення працівники Ощадбанку провели акцію «Зробимо життя яскравішим», запросивши вихованців державного закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей і молодих інвалідів» міста Чорноморська. Діти малювали на асфальті, брали активну участь у вікторинах та різноманітних конкурсах, по завершенню яких отримали подарунки.

Нагадуємо, що сьогодні такі відділення працюють також у Києві, Дніпрі, Одесі, Вінниці, Сумах та Полтаві. На черзі – відкриття інклюзивних відділень у Ромнах та Харкові.

Прес-служба Ощадбанку

16.09.2016

інші пропозиції