Ощадбанк реалізував можливість оплати послуг Львівського регіонального сервісного центру МВС на місці

Ощадбанк продовжує впроваджувати сервіси, які спрощують життя громадян

Ощадбанк розпочав співпрацю з регіональним сервісним центром МВС у Львівській області, встановивши термінали для приймання платежів. Відтепер львів’яни та мешканці області можуть оплачувати послуги центру одразу на місці, зокрема реєстрацію та перереєстрацію транспортного засобу, зміну особистих даних власника, видачу номерного знака тощо.  Незабаром таку ініціативу буде реалізовано в сервісних центрах МВС інших міст країни. Про це повідомив директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку Володимир Москаленко.

З повним переліком послуг та інформацією про роботу сервісних центрів МВС можна ознайомитися  на офіційному сайті hsc.gov.ua

Оплатити потрібну послугу можливо за допомогою картки платіжних систем MasterCard,  Visa або НСМЕП/ПРОСТІР, емітованої будь-яким банком. Термінали приймають як безконтактні картки, так і картки з магнітною стрічкою. Трансакція триває лічені секунди. Співробітник центру вводить назву послуги та суму платежу, а реквізити проставляються автоматично. На підтвердження оплати клієнт отримує чек.

«Ми активно підтримуємо всі корисні для людей ініціативи, зокрема впроваджуємо сервіси для спрощення їх життя. Головна перевага таких інновацій – заощадження часу, адже завдяки оплаті на місці відпадає необхідність пошуку банківської установи та стояння в черзі», – зазначив Володимир Москаленко.

Це не перша корисна ініціатива Ощадбанку для львів’ян та мешканців області. В липні було реалізовано можливість сплачувати за адмінпослуги безпосередньо в Центрі надання адміністративних послуг через термінали Ощадбанку. До речі, нещодавно партнером банку став і Рівненський регіональний ЦНАП. У 2015 році спільно з Львівською міською радою впроваджено кілька інноваційних соціальних проектів, зокрема випуск Картки львів'янина, яку першими в жовтні отримали учасники АТО. Крім того, на території одного з львівських відділень Ощадбанку нового типу встановлено дві зарядні станції для електромобілів.

Прес-служба Ощадбанку

12.09.2016

інші пропозиції