Ощадбанк приступає до еквайрингового обслуговування платіжних карток Аmеrican Express

Ощадбанк розширює можливості еквайрингового обслуговування. Відтепер банк готовий забезпечити приймання до оплати карток міжнародної платіжної системи Аmеrican Express у торговельно-сервісній мережі. Така послуга надається всім існуючим  та новим клієнтам Ощадбанку за їх бажанням. Діючі клієнти можуть замовити новий сервіс, і банк налаштує вже працюючі термінали на приймання карток Amex.

«Менше місяця пройшло з того часу, коли Ощадбанк вперше в Україні реалізував можливість оплати консульського збору в  аеропорту «Бориспіль» платіжними картками. І ось зробили ще одну зручність для гостей нашої країни: додали в термінали Ощадбанку опцію приймання карток American Express для оплати товарів та послуг. Картки American Express наразі не випускаються українськими банками, проте вони є дуже популярними та одними із найпрестижніших карток у світі. Можливість приймати їх до оплати в першу чергу буде цікава готелям, ресторанам, великим магазинам. Ми, як і завжди, прагнемо допомагати нашим клієнтам, надаючи їм ще більше зручностей та інновацій для комфортної оплати платіжними картками», – зазначила заступник директора департаменту електронної комерції та платіжних засобів – начальник управління торгового еквайрингу Ощадбанку Наталія Войтович.

Ощадбанк посідає друге місце в Україні серед банків-екваєрів.  Термінальна мережа Ощадбанку перевищує 20 тисяч одиниць. Банк надає послуги з торгового еквайрингу 10 тисячам підприємств торгівлі та сервісу, зокрема таким міжнародним компаніям, як «МакДональдз» в Україні, «Ашан», DHL Express Україна, TUI Ukraine, Turkish Airlines. У 2016 році Ощадбанк став екваєром WOG CAFE в потягах Інтерсіті та «Нової пошти». Банк також забезпечує оснащення патрульної поліції терміналами для миттєвої сплати штрафів, безконтактні розрахунки картками MasterCard за проїзд у київському метро, фунікулері, на Борщагівській лінії швидкісного трамваю та в перших паркоматах у Києві.

Прес-служба Ощадбанку

05.09.2016

інші пропозиції