#ощадбанкдіє: за активної підтримки Ощадбанку учні столичного ліцею отримали «Картку учня»

У столичному ліцеї інформаційних технологій №79 презентували пілотний модуль «Картка учня». Він запущений в рамках міського проекту столиці «карта киянина» спільними зусиллями КМДА, АТ «Ощадбанк», IT-компанії «Універсальні інформаційні технології» та Mastercard Europe Україна. Перші 30 карток отримали одинадцятикласники навчального закладу під час свята першого дзвоника.

IMG_3865.jpg

«Мені особливо приємно презентувати цей проект тут, у навчальному закладі з поглибленим вивченням інформаційних технологій, - відзначив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. – Адже учні ліцею три роки тому фактично стали піонерами у розробці можливостей картки», - нагадав чиновник.

Він переконаний, що впровадження проекту допоможе школярам та батькам не лише у ліцеї №79, але й у всіх навчальних закладах, де він буде реалізований, почуватися безпечніше та комфортніше.

Таку думку розділяє і начальник Головного управління Ощадбанку по м. Києву та Київській області Сергій Крючков: «Ощадбанк радий стати надійним партнером для сучасних прогресивних молодих людей, адже вони – майбутнє нашої країни. Банк сьогодні розвивається задля них та разом з ними. «Картка учня» від найбільшого державного банку - це повноцінна банківська картка, персональний віртуальний гаманець, який допоможе сьогоднішнім учням навчитись користуватись банківськими послугами і продуктами та планувати своє майбутнє».

Зараз картка учня діє як пропуск до навчального закладу і проїзний в метрополітені, а в майбутньому зможе виконувати функцію єдиного квитка в наземному транспорті, кажуть  куратори проекту.

«Оформлення «Картки учня» не вимагає від навчального закладу та батьків жодних витрат. Розробка та інтеграція програмного забезпечення проводиться власними коштами компанії «УнІТ», яка є інвестором проекту. Передові технології, впроваджені у «Картці учня», покликані зробити школу безпечнішою, а дітей більш захищеними. Програмне забезпечення модуля - це власна розробка нашої компанії», - зазначає керівник проекту «Картка киянина» від  «УнІТ» Ганна Каранда.

Нова технологія дозволяє передавати в персональний кабінет учня дані про його рух через турнікети школи і проїзди в метрополітені. Батьки в онлайн режимі зможуть у будь-який момент ознайомитися з цією інформацією. Модуль дасть можливість адміністрації школи ретельніше контролювати відвідуваність учня і формувати відповідні звіти. Розробники завершують інтеграцію карти з касовим обладнанням шкільних їдальнях. Діти оплачуватимуть обіди своєю карткою, що істотно скоротить обіг готівкових коштів у навчальних закладах. Батькам буде доступний перегляд інформації про покупки в персональному кабінеті. Також «Карта учня» буде забезпечувати пільгове харчування в їдальні, якщо це передбачено соціальною категорією дитини.

Впровадження карти дозволить використовувати всі переваги безготівкових платежів в школі, розвинути з ранніх років фінансову грамотність учнів, навчить дітей користуватися банківськими послугами і планувати свої витрати, а батькам дозволить контролювати витрати дитини.

«Глобальна мета Mastercard – створити світ без готівки. Ми раді долучатися до проектів, які наближають Україну до безготівкового майбутнього. Сьогодні ми зробили ще один важливий крок на цьому шляху, підтримавши проект впровадження безготівкових платежів і контролю доступу за картами в школі. Це дозволить закласти учням основи фінансової грамотності з дитинства і розвинути звичку використовувати безпечні та зручні безготівкові розрахунки», - зазначила Віра Платонова, генеральний директор представництва Mastercard Europe в Україні, Молдові, Грузії, Туркменістані, Таджикистані, Киргизстані та Узбекистані.

 

Прес-служба Ощадбанку

01.09.2016

інші пропозиції