Ощадбанк встановив дві зарядні станції для електромобілів у Дніпрі

Користування встановленими електрозарядними пристроями, які розташовано біля обласного управління та відділення нового типу банку на проспекті Гагаріна, 115, буде безкоштовним для користувачів електрокарів. Таке розташування обрано спеціально для зручності клієнтів, щоб власники авто могли поставити його на зарядку, а самі тим часом мали змогу скористатись послугами банку. Заряджатися на заправці зможуть електромобілі всіх марок!


В комплектації пристрій Keba P20 має роз’єм зарядки 2 типу, який розрахований на моделі Tesla, Renault Zoe, Porshce Panamera, Mercedes, BMW i3 і т.п.), але завдяки кабельному перехіднику типу 1, від нього можуть заряджатись і Nissan Leaf, Chevrolet Volt, Mitsubishi iMiEV, Renault Fluence. Потужність пристрою Keba P20 - 22 кВт (32 А). Тривалість зарядки електрокара залежить від марки і моделі авто.

Під час відкриття начальник обласного управління Ощадбанку Генадій Малашенко наголосив: «Філософія нашого банку – енергоефективність як спосіб життя. Минулого року банк запровадив кредитний продукт на придбання електрокарів і розпочав встановлення  електрозаправок в різних місцях країни.  Сьогодні ми це зробили у Дніпрі. Відкриваючи такі зарядні станції для електромобілів, ми робимо ще один крок до енергетичної незалежності нашої держави».

 У свою чергу голова Дніпропетровськї обласної ради Гліб Пригунов зазначив: «Той крок, який сьогодні робить Ощадбанк, а це державний банк, показує важливість для України. Перше - енергонезалежність, друге - дбайливе ставлення до екології, тому розвиток зарядних станцій - перший крок для того, щоб перейти на електромобілі. За електротранспортом у всіх сенсах майбутнє і не можна не стимулювати ці процеси».


Подібні зарядні станції Ощадбанк вже відкрив у Львові, Чернівцях та Києві. У планах їх відкриття й в інших містах країни.

Прес-служба Ощадбанку

29.08.2016

інші пропозиції