Підприємства малого та середнього бізнесу в Донецькій області почали отримувати відшкодування відсотків за кредитами Ощадбанку

Завдяки співпраці Ощадбанку і  Донецької ОДА кредити для підприємців стають дешевшими

Два сільгосппідприємства Донецької області вже отримали відшкодування відсоткових ставок за кредитами, отриманими в Ощадбанку. Це стало можливим завдяки дії Меморандуму між Ощадбанком та Донецькою обласною державною адміністрацією щодо розвитку малого і середнього бізнесу в області. Така співпраця розширює доступ підприємцям до фінансових ресурсів на території Донецької області в населених пунктах, які контролюються українською владою. На компенсацію відсотків за кредитами підприємцям  в обласному бюджеті на 2016 рік  закладено 100 млн. грн.

Сільськогосподарські підприємства «Екопрод» та «Валер’янівське» з Волновахи та  Волноваського району  стали першими, хто отримав компенсацію відсотків за кредитами у розмірі 68 тис грн.  і 22 тис. грн. відповідно. Кредитні кошти залучались на придбання колісної техніки.

Наступними, кому планується надати компенсацію за кредитами, стануть агропідприємства «Торське» та «Маяк» з Лиманського та Олександрівського районів.

«Незважаючи на всі ризики, які є на території, підконтрольній українській владі, Ощадбанк не припиняв фінансування клієнтів як Луганської, так і Донецької областей. Наша стратегічна мета як державного банку – підтримка підприємств, які активно відновлюють економіку регіону. Адже запустити «економічний двигун» України ми можемо лише всебічною підтримкою тих, хто активно розвивається і  трудиться заради майбутнього країни», -  зазначив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

Як вже повідомлялось, на початку 2016 року Ощадбанк розпочав поступове зниження ставок за кредитами для мікро-, малого та середнього бізнесу, а в рамках програми «Соціальне підприємництво» є можливість отримати кредит за безпрецедентно низькою процентною ставкою – від 5% річних.

Прес-служба Ощадбанку 

29.08.2016

інші пропозиції