Ощадбанк допоможе іноземним громадянам оплачувати консульський збір в аеропорту «Бориспіль»

Ощадбанк став першим банком, що реалізував можливість оплати консульського збору платіжними картками в  аеропорту «Бориспіль». Відтепер іноземні громадяни, що потребують оформлення короткострокових віз при в'їзді в Україну, можуть оплачувати консульський збір за допомогою терміналів Ощадбанку. Спеціально для цього проекту  банком встановлено 4 термінали із  зчитувачем для безконтактних оплат з NFC-технологією, які приймають до оплати як безконтактні картки, так і картки з магнітною стрічкою, емітовані будь-яким банком світу.

«Наш новий проект - це ще одне підтвердження Ощадбанком репутації сильного та багатопрофільного еквайринг-партнера. Еквайрингові послуги для державних установ, підприємств торгівлі та сервісу, транспортних рішень, на кшталт київського метрополітену - це все робиться Ощадбанком для збільшення можливостей українців та гостей нашої країни зручно розраховуватись платіжними картками», -  зазначила заступник директора департаменту електронної комерції та платіжних засобів - начальник управління торгового еквайрингу Ощадбанку Наталія Войтович.

Ощадбанк посідає друге місце серед банків-екваєрів.  Банк надає послуги з торгового еквайрингу 10 тис. підприємств торгівлі та сервісу, зокрема таким міжнародним компаніям, як «МакДональдз» в Україні, «Ашан», DHL Express Україна, TUI Ukraine, Turkish Airlines. У 2016 році Ощадбанк став екваєром «Нової пошти» і WOG CAFE в потягах Інтерсіті. Банк також забезпечує оснащення патрульної поліції терміналами для миттєвої сплати штрафів, безконтактні розрахунки картками MasterCard за проїзд у київському метро, фунікулері та Борщагівській лінії швидкісного трамвая, а також у перших паркоматах в Києві.

Кількість термінальної мережі Ощадбанку перевищує 20 тис. одиниць.

Прес-служба Ощадбанку

23.08.2016

інші пропозиції