Ощадбанк допоможе львів’янам швидше оплачувати адмінпослуги

Відтепер мешканці Львова та області можуть сплачувати за адмінпослуги безпосередньо в Центрі надання адміністративних послуг через термінали Ощадбанку. Незабаром таку ініціативу буде реалізовано і в інших містах України.

Ощадбанк розпочав реалізацію пілотного еквайрингового проекту для Центру надання адміністративних послуг, створеного при Львівській міській раді. Наразі терміналами банку оснащено робочі місця співробітників  трьох офісів ЦНАПу.

Оплатити потрібну послугу платіжною карткою  – просто та швидко. Співробітник центру вводить її назву та суму платежу, а реквізити проставляються автоматично. На підтвердження оплати після здійснення операції клієнт отримує чек.

«Підтримка ініціатив, які полегшують життя людей, для Ощадбанку є принциповою. Реалізація проекту для львівського ЦНАПу щодо можливості оплати адмінпослуг на місці однозначно спрощує життя громадян та суттєво економить їх час, який вони раніше витрачали на пошук банківської установи для здійснення платежу», – розповідає заступник директора департаменту електронної комерції та платіжних засобів – начальник управління торгового еквайрингу Ощадбанку Наталія Войтович.

У ЦНАПі львів’яни та мешканці області можуть користуватись послугами різних державних структур, зокрема отримувати відомості з державного земельного кадастру, сплачувати адміністративні збори за проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, відповідних змін даних про фізичних та юридичних осіб та ін.

У 2015 році спільно з Львівською міською радою Ощадбанк розпочав реалізацію кількох інноваційних соціальних проектів, зокрема випуск Картки львів'янина, яку першими в жовтні отримали учасники АТО. Крім того, на території одного з відділень Ощадбанку нового типу у Львові встановлено дві зарядні станції для електромобілів.

 Прес-служба Ощадбанку

27.07.2016

інші пропозиції