Андрій Пишний: "Зниження ставок за депозитами - передумова оздоровлення економіки, і ми готові це доводити на практиці"

Ощадбанк знижує відсоткові ставки за вкладами

Ощадбанк демонструє прибуткову діяльність та лідерство в залученні строкових коштів. За результатами 2015 та першого півріччя 2016 року Ощадбанк є першим за темпами приросту строкових депозитів фізичних осіб. За темпами приросту строкових коштів юридичних осіб банк у першому півріччі  2016 року посів друге місце по системі.

Прибуткова діяльність та активність у залучені коштів надали банку можливість  планомірно заміщувати кредити рефінансування НБУ власними коштами та забезпечити достатній запас ліквідності.

Вказані фактори сприяють тому, що банк продовжує розпочате восени  2015 року поступове зниження відсоткових ставок за депозитами. Зниження ставок за депозитами планується із 22 липня 2016 року в діапазоні  0,25 -1 відсотковий пункт.

"Здешевлення залучених ресурсів - передумова оздоровлення економіки, адже це є першим кроком до здешевлення кредитів та пожвавлення економічної діяльності. Час високих ставок пройшов, - зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. - Як найбільший учасник ринку Ощад готовий підтримати сигнал, який дає ринку регулятор неодноразовим відчутним зниженням облікової ставки, та надати поштовх підприємництву".

На початку 2016 року Ощадбанк розпочав поступове зниження ставок за кредитами  мікро-, малого та середнього бізнесу, а в рамках програми «Соціальне підприємництво» є можливість отримання кредиту за безпрецедентно низькою процентною ставкою – від 5% річних.

З урахуванням зниження ставок Ощадбанк пропонує ринковий рівень доходу при зручній та зрозумілій продуктовій лінійці.

Прес-служба Ощадбанку

22.07.2016

інші пропозиції