Голова правління Андрій Пишний в Запоріжжі відзначив інкасаторів, на яких 15 липня було вчинено збройний напад

Троє працівників інкасаторської служби Запорізького обласного управління Ощадбанку сьогодні були відзначені головою правління Андрієм Пишним, який перебуває в Запоріжжі з робочим візитом. Їм були вручені премії та цінні подарунки.

Саме на цю бригаду 15 липня був учинений розбійний напад. Інкасаторський броньований автомобіль було обстріляно з автомата. Життю працівників загрожувала реальна небезпека, адже, як з'ясувалося згодом, нападники після автоматного вогню мали намір застосувати гранатомет, що не залишало екіпажу жодного шансу. Проте чіткі дії інкасаторів-ощадівців згідно з інструкціями та майстерно вчинений опір сприяли знешкодженню банди співробітниками СБУ та Національної поліції, збереженню життя та коштів, які призначались для виплати пенсій.

"Ваш професіоналізм і мужність вкотре довели, що інкасатори Ощаду на висоті, а гроші українців, довірені банку державою, знаходяться під надійною охороною", – відзначив Андрій Пишний, звертаючись до інкасаторів Запорізького обласного управління Ощадбанку.

Голова правління наголосив, що банду вдалося знешкодити завдяки ефективній взаємодії інкасаторської служби Ощадбанку та силовиків у Запорізькій області, де останнім часом почастішали випадки збройних нападів на інкасаторські автомобілі та банківські відділення.

На думку Андрія Пишного, приклад такої взаємодії надає впевненості в тому, що ситуацію в регіоні переломлено на користь закону.

Прес-служба Ощадбанку19.07.2016

інші пропозиції