Повідомлення про масовану інформаційну атаку на банк

Вважаємо за необхідне проінформувати вас про сплановану масовану інформаційну кампанію, спрямовану на дискредитацію нашого банку.

Протягом останніх двох днів масово на комерційній основі в інтернет-виданнях просувається гостро негативна стаття щодо фінансової стабільності та карткового бізнесу Ощадбанку. Стаття оформлюється в редакційному стилі, без жодних посилань на "комерційну основу розміщення" та з різними прізвищами нібито журналістів. Мета – підвищити довіру читачів до матеріалу та прискорити його тиражування.

Зухвалість та масовість розповсюдження, адже матеріал тиражують як на комерційній основі, так і шляхом зламу інтернет-порталів ділових та державних ЗМІ, дають нам підстави стверджувати, що відбувається атака на національному рівні!

Про вказані факти проінформовано керівництво держави. До припинення атаки та розслідування фактів залучено правоохоронців, СБУ, РНБО, Генеральну прокуратуру.

За цих умов вважаємо за можливе звернутись до вас за підтримкою! Зважте на ситуацію та допоможіть нам зупинити зовнішнього ворога. Це просто – не тиражуйте фейк. Необмежені фінансові ресурси замовників та складна соціальна ситуація в країні, послабленій війною, сприяють поширенню панічних настроїв. Від кожного з нас залежить, чи піддамося ми на черговий наклеп, чи залишились ми свідомими громадянами, здатними захищати свої інтереси, свій банк і свою країну!

З повагою,
Прес-служба Ощадбанку

08.07.2016

інші пропозиції