Ощадбанк посилює підтримку малого та середнього бізнесу

Ощадбанк посилює підтримку мікро-, малого та середнього бізнесу, зокрема підприємств агропромислового комплексу, поліпшивши умови кредитування на придбання транспортних засобів та обладнання (як нових, так і тих, що були у користуванні). Придбати в кредит можна легкові та вантажні автомобілі, автобуси, спецтехніку, дорожньо-будівельні машини, трактори, комбайни, іншу сільськогосподарську техніку та навісне обладнання, виробниче та промислове устаткування.

Мінімальний первинний внесок зменшено з 30% до 20% вартості транспортного засобу або обладнання, а максимальний строк експлуатації сільгосптехніки, що була у використанні збільшено з 5 до 10 років. Забезпеченням за кредитом виступає техніка, що придбавається.

Транспортні засоби та обладнання, що були у використанні, відтепер можна придбати в кредит у будь-якого суб’єкта господарювання, а не тільки у спеціалізованих продавців.

Наразі для сільгоспвиробників сегмента мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) діють спеціальні умови кредитування на придбання нової та вживаної техніки. Кредити надаються строком до 5 років за акційною ставкою від 19,75% річних.

Ощадбанк також уклав перші партнерські угоди з національними виробниками та імпортерами сільськогосподарської та іншої техніки. Завдяки цьому представники ММСБ можуть отримати кредит на пільгових умовах – процентна ставка в цьому випадку становитиме від 12%.

Детальніше про спеціальні умови для аграріїв – на офіційному сайті, в  Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України); +38-044-363-01-33 та в понад 1000 відділень Ощадбанку


07.07.2016

інші пропозиції