В Ощадбанку проводиться ексклюзивна акція для користувачів преміальних карток Visa «Мамаї, у Дубаї!» з розіграшем п’яти туристичних сертифікатів

У період з 1 липня по 30 вересня 2016 року клієнти Ощадбанку – користувачі преміальних карток Visa Gold, Visa Platinum та Visa Infinite мають можливість виграти один з п’яти сертифікатів на туристичну подорож номіналом 100 000 грн.


Сертифікати буде розіграно серед клієнтів, які оформили нову картку або скористались діючою карткою Visa Gold, Visa Platinum та Visa Infinite від Ощадбанку для оплати покупок у торговельній мережі або Інтернеті (в Україні – на суму від 200 грн., за кордоном – на будь-яку суму чека). Більше покупок – більше шансів виграти!

Три сертифікати розігруються за розрахунки в липні, серпні та вересні, ще два сертифікати – за розрахунки, здійснені протягом усього періоду проведення акції: один – за розрахунки в Україні, другий – за розрахунки за кордоном.

Розіграші проводитимуться за допомогою генератора випадкових чисел random.org. Результати будуть опубліковані на сайті http://www.oschadbank.ua.

Акція діє з 01.07.2016 по 30.09.2016. Детальні умови – в офіційних правилах.

 Не маєте картки?  Не зволікайте! Оформлюйте преміальну картку Visa в Ощадбанку та вигравайте омріяну подорож.

 

01.07.2016

інші пропозиції