До уваги власників казначейських зобов’язань серій А та Б

Інформуємо, що установами АТ «Ощадбанк» до 30 червня 2016 року включно проводиться погашення казначейських зобов’язань України серій А та Б. Під час погашення пред'явникам сертифікатів виплачується номінальна вартість казначейських зобов'язань та дохід за несплаченими купонами.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року №73 «Про внесення змін до пункту 15 Умов розміщення та погашення казначейських зобов’язань» було продовжено строк приймання до погашення та виплати купонного доходу за сертифікатами казначейських зобов’язань серій А та Б, випуск яких регламентовано постановою Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2012 року №836 «Про випуск казначейських зобов’язань» (зі змінами і доповненнями).

Відповідно до зазначених змін погашення казначейських зобов’язань та виплата доходу за ними припиняються 1 липня 2016 року. Після зазначеної дати казначейські зобов’язання, що не були пред’явлені до погашення, вважаються погашеними.

Установи АТ «Ощадбанк», задіяні в обслуговуванні казначейських зобов’язань в іноземній валюті, приймають до погашення казначейські зобов’язання серій А та Б до 30 червня 2016 року включно.

Після зазначеної дати установи АТ «Ощадбанк» припиняють здійснення операцій з оплати купонів та погашення казначейських зобов’язань серій А та Б.

 З повагою

АТ «Ощадбанк»

 

23.06.2016

інші пропозиції