Спеціальна акція для користувачів «Моєї картки» Visa від Ощадбанку – «3% за покупки в АТБ!»

Розрахунки «Моєю карткою» Visa стають ще більш вигідними завдяки спільній акції від Ощадбанку, «АТБ-Маркет» та компанії Visa.

З першого червня Ощадбанк повертає 3% від суми будь-яких покупок, оплачених у  мережі магазинів «АТБ», на які розповсюджуються дія акції. З переліком магазинів – учасників акції можна ознайомитись у Додатку до офіційних Правил.

На початку наступного місяця на рахунок користувача картки повертається 3% загальної суми всіх покупок, здійснених у магазинах «АТБ» у попередньому місяці.

Для участі в акції достатньо оформити «Мою картку» Visa в будь-якому відділенні Ощадбанку та розраховуватись нею за покупки в магазинах мережі АТБ, на які розповсюджується дія акції.

Акція триватиме до 31 серпня 2016 року включно.

Детально з умовами акції можна ознайомитись в офіційних правилах.

«АТБ-маркет» – найбільша роздрібна мережа України. Налічує понад 750 магазинів, що розташовані більш ніж у 200 населених пунктах 16 областей України. Щодня в «АТБ» покупки здійснюють понад 2 млн. українців.

АТ «Ощадбанк» –  провідний український банк, що має найбільш розгалужену мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Ощадбанк є одним з лідерів ринку платіжних карток та еквайрингу.  Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Контакт-центр: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

Прес-служба Ощадбанку

01.06.2016

інші пропозиції