Отримання виплат внутрішньо переміщеними особами через установи Ощадбанку

До уваги всіх категорій внутрішньо переміщених осіб, які отримують призначені державою виплати.

Шановні клієнти, на виконання вимог чинного законодавства України починаючи з 1 липня 2016 року виплата пенсій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, довічних державних стипендій, що призначені державою внутрішньо переміщеним особам, буде здійснюватись виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв Ощадбанку.

У зв’язку з цим Ощадбанк пропонує внутрішньо переміщеним особам, які раніше отримували виплати через інші банки, для переходу на обслуговування до Ощадбанку ОДИН раз завітати до установи банку:

Крок 1. Для зручності зареєструватись у Контакт-центрі та/або звернутись до установи Ощадбанку за місцем фактичного проживання.

Крок 2. Надати до Ощадбанку наступні документи:

- паспорт;

- довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;

- пенсійне посвідчення / довідку про отримання пенсії;

- довідку про взяття на облік особи, яка переміщується.

Крок 3. Укласти з Ощадбанком договір та отримати відповідну платіжну картку.

Додатково до уваги всіх внутрішньо переміщених осіб, що отримують пенсії.

Одержувачів пенсії, які є внутрішньо переміщеними особами, Ощадбанк чекатиме з 1 серпня 2016 р. для видачі та обміну існуючих платіжних карток на платіжні картки, які одночасно є електронним пенсійним посвідченням. Пізніше Ощадбанк ознайомить кожного одержувача пенсії більш детально з кроками, які необхідно буде здійснити для отримання та обміну існуючих платіжних карток на електронні пенсійні посвідчення.

Запевняємо, що Ощадбанк докладе максимум зусиль для вашого оперативного та якісного обслуговування.

 

31.05.2016

інші пропозиції