«Ощадний дім» у дії. У 2016 році темпи надання «теплих» кредитів зросли втричі

З моменту старту державної програми з утеплення житла «Ощадний дім» (жовтень 2014 року) Ощадбанк видав понад 1 млрд. 320 млн. грн. кредитних коштів.

За неповних два місяці дії програми у 2016 році громадяни України отримали 19 639  «теплих» кредитів  на загальну суму 315 млн. грн. Порівняно з минулим роком темпи енергоефективного кредитування зросли в три рази. В пікові дні банк надає до 1175 таких кредитів щодня.

ТОП-5 областей за популярністю програми «Ощадний дім»: Сумська, Львівська, Івано-Франківська, Київська та Чернігівська.

«До програми «Ощадний дім» долучається дедалі більше людей. Вони розуміють, що утеплення будинку зараз – це значна економія в майбутньому. Тим більше, що «теплі» кредити доступні майже кожному завдяки державній компенсації», – зазначає директор департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку Валерія Малахова. 

Загалом за програмою громадяни отримали понад 401 млн. грн. державної компенсації.

Важливо, що за «теплими» кредитами можна отримати компенсацію не лише від уряду, а й від міських, районних та обласних адміністрацій, які відшкодовують частину ставки або тіла кредиту. Такі програми різного рівня працюють практично в кожній області. Наразі в Ощадбанку 67 таких партнерських програм.

 У рамках програми «Ощадний дім» держава компенсує:

- від 20% до 70% суми кредиту, максимум 12 тис. грн., – на придбання котлів (крім газового та електричного);

- від 30% до 70% суми кредиту, максимум 14 тис. грн., – на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів для приватного будинку або квартир у багатоквартирних будинках;

- від 40% до 70% суми кредиту на придбання матеріалів та устаткування – для ОСББ або ЖБК. Розмір відшкодування для ОСББ/ЖБК залежить від кількості квартир у будинку, власники яких отримують субсидії.

Більш детальна інформація про програму – на офіційному сайті, в  Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України);  +38-044-363-01-33 та у відділеннях Ощадбанку.

Прес-служба Ощадбанку

25.05.2016

інші пропозиції