Проблемний позичальник Ощадбанку Група Lauffer почав процедуру самоліквідації ТК «Урожай»

10.05.2016 засновники ТОВ ТК «Урожай» потай від кредитора та колективу заводу почали процедуру самоліквідації підприємства, що підтверджується записом в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Ліквідатором обрано керівника ТОВ ТК «Урожай» Олексія Кабіровича Самігулліна.

У результаті таких недобросовісних дій посадових осіб групи Lauffer Самігуллін А.К. у термін до 10.07.2016 мав би звільнити всіх працівників і розпродати майно заводу з метою погашення кредиторських вимог. Як наслідок, ТОВ ТК «Урожай» було б визнано банкрутом і ліквідовано.

Ощадбанк не допустить реалізації даного плану засновників ТОВ ТК «Урожай» і збереже завод і робочі місця. Передбачаючи наміри групи Lauffer «пустити завод під ніж», державний банк з метою недопущення його ліквідації колишніми власниками обрав непростий і нетиповий для кредитора шлях отримання заставного майна у власність на підставі судових рішень замість процедури банкрутства.

На даний час право власності Ощадбанку на нерухоме майно заводу підтверджено судами всіх інстанцій і зареєстровано у встановленому законом порядку. Наголошуємо, що на сьогодні Ощадбанком за участю Національної поліції забезпечено надійну охорону майна заводу з метою недопущення спроб його вивезення колишніми власниками на непідконтрольну українській владі територію. Нерухомість заводу передано банком в оренду юридичній особі, яка має достатній досвід і можливості зберегти працююче підприємство та штат працівників.

Усі незаконні дії колишніх власників заводу з Групи Lauffer будуть оскаржені Ощадбанком у судах і стануть предметом розслідування в кримінальному провадженні. Винні особи з боку несумлінного боржника обов’язково понесуть покарання за спроби доведення заводу до банкрутства.


Прес-служба Ощадбанку

13.05.2016

інші пропозиції