Суд задовольнив третій позов Ощадбанку проти групи «Креатив»

Отримано ще одне судове рішення на користь Ощадбанку. 28 квітня п.р. Господарський суд Кіровоградської області задовольнив третій позов Ощадбанку проти ПрАТ «Креатив» та ТОВ «Креатив Агро» про солідарне стягнення простроченої заборгованості за кредитом  у розмірі 729 тис. дол. США та 3 млн. грн., що  сумарно становить 21 млн. грн. 

Нагадаємо, що перші два позови Ощадбанку проти компанії «Креатив» задоволено рішеннями Господарського суду Кіровоградської області 28 березня та 13 квітня 2016 року.

Ощадбанк продовжує судову боротьбу з одним зі своїх недобросовісних позичальників - групою «Креатив». У судах загальної юрисдикції знаходяться ще 9 позовів державного банку до юридичних та фізичних осіб про стягнення боргів «Креативу».

Раніше за одним з позовів банку ухвалою Ленінського райсуду м. Кіровограда, залишеною без змін ухвалою Апеляційного суду Кіровоградської області, накладено арешт на все рухоме і нерухоме майно одного з колишніх топ-менеджерів та власників «Креативу» - Максима Березкіна, який є поручителем за боргами компанії.

Прес-служба Ощадбанку

29.04.2016

інші пропозиції