У Лабораторії фінансів Ощадбанку тепер гратимуть у найпопулярнішу в світі бізнес-гру Cashflow

Це гра, яка змінює життя. Людина, котра постійно грає в неї, впевнено використовує знання в сфері управління особистими фінансами і розуміє закони ведення бізнесу. Гру змодельовано американським гуру економіки Робертом Кійосакі. За 4 години гри учасник проживає 40 років власного «фінансового життя». Гра вчить, як мислять люди, котрі досягли успіху в бізнесі. Мета – пройти шлях від найманого працівника, спеціаліста до бізнесмена, інвестора, навчитись створювати власні бізнес-активи, інвестувати в бізнес-проекти. Адаптований аналог гри – «Щурячі перегони» – вже понад 10 років користується популярністю в Україні. Представництво гри діятиме на постійній основі в рамках проекту «Лабораторія фінансів», який вже два роки реалізується Ощадбанком спільно з благодійним фондом «Мистецький Арсенал» і який є частиною більш широкого інноваційного освітнього проекту «Арсенал ідей». «Лабораторія фінансів» працює на постійній основі і відкрита для всіх відвідувачів Мистецького Арсеналу, в тому числі для груп дітей з особливими потребами та дітей, позбавлених батьківського піклування. Для них такі поїздки організовує Ощадбанк. Тільки минулого року Лабораторію фінансів відвідали п’ятнадцять таких груп. У дні проведення Книжкового Арсеналу на базі Лабораторії фінансів почала роботу оновлена експозиція «Фінанси і розвиток». За час екскурсії сотні дітей взяли участь у цікавій інтерактивній освітній програмі, почули захоплюючу лекцію в ігровій формі, потрапили в минуле та повернулись у сьогодення за допомогою машини часу, побачили авторську мистецьку інсталяцію – історичний екскурс від банку минулого до банку майбутнього. Діти ознайомились із функціями величезної інтерактивної платіжної картки, наочно порівняли маленьку платіжну картку з великим кубом, наповненим купюрами загальною вартістю 1 000 000 гривень, переглянули пізнавальний анімаційний фільм «Історія грошей», створений спеціально для проекту, а також мали можливість дізнатись про валюти різних країн світу, попрацювати з числами-велетнями та частинами цілого в яскравій мистецькій формі.


Під час Книжкового Арсеналу Ощадбанком організовано благодійний збір книжок для вихованців дитячих будинків у зоні АТО. Наразі зібрано 578 книжок. Доброчинна акція продовжиться і серед співробітників центрального офісу Ощадбанку. 


Діти та дорослі також матимуть змогу прослухати лекції з фінансової грамотності, організовані за підтримки Університету банківської справи. 


Програма лекцій та розклад ігор будуть доступні вже найближчим часом на сторінці Ощадбанку у Facebook, а також на території Лабораторії фінансів у Мистецькому Арсеналі. 

«Ми хочемо, щоб наші діти були освіченими, жили в мирі та достатку. Саме для цього Ощадбанк відкриває доступ усім охочим дітям до азів фінансової грамотності й постійно доповнює програму активностей Лабораторії фінансів», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Прес-служба Ощадбанку

27.04.2016

інші пропозиції