Ощадбанк відкрив 300 відділень нового формату

Оновлена мережа Ощадбанку вже перевищує мережі деяких провідних банків України, зокрема більшості банків першої десятки.  

«Оновлення мережі — одна з головних реформ в Ощадбанку. Це по суті народження нового сучасного європейського банку. Такі установи працюють в рази ефективніше, а люди більше задоволені рівнем обслуговування.  Архаїчна мережа радянських ощадкас неминуче відходить у минуле», — зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

ТОП-5 міст із найбільш розвинутою мережею нових відділень: Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ і Одеса.

Відділення Ощадбанку нового формату — не лише сучасний дизайн приміщення, а й новий підхід до роботи, нова операційна модель, нові стандарти обслуговування клієнтів. У таких відділеннях передбачено зручні зони очікування та обслуговування клієнтів, електронне управління чергою, кімнату для переговорів, зону самообслуговування з інформаційно-платіжним терміналом та банкоматом, телефон для прямого зв‘язку з Контакт-центром.

Мережа Ощадбанку нараховує майже 4,5 тис. установ. Серед них 300 відділень нового формату, 4 інклюзивних відділення, що адаптовані для обслуговування людей з особливими потребами, 5 мобільних - два пересувних мобільних підрозділи на базі броньованих автомобілів КрАЗ і три мобільних броньованих відділення, які працюють на території гуманітарно-логістичних центрів у Донецькій та Луганській областях. В 2016 році банк продовжить модернізацію мережі.

Прес-служба Ощадбанку


27.04.2016

інші пропозиції