У першому кварталі 2016 року в установах Ощадбанку було здійснено більше 378 тис. міжнародних переказів

Ощадбанк продовжує стабільно нарощувати обсяги грошових переказів за міжнародними платіжними системами. Так, у першому кварталі 2016 року в установах Ощадбанку було здійснено більше 378 тис. міжнародних переказів – на 40,5% більше, ніж за відповідний період минулого року. Загальний обсяг таких операцій на 01.04.2016 р. становить у гривневому еквіваленті понад 2,262 млрд., що на 63,1% більше, ніж на відповідну дату минулого року.

Клієнти Ощадбанку найбільш активно користуються міжнародними переказами в Одеській області, Києві та Київській, Львівській, Харківській та Чернівецькій областях. Найбільше переказів здійснено в системах Western Union, MoneyGram та «Юнистрим». З Ощадбанком співпрацюють 11 міжнародних систем переказів грошових коштів.

«Такого результату вдалось досягти перш за все завдяки найбільш розгалуженій серед українських банків мережі, де приймають та виплачують міжнародні перекази, – понад 4000 відділень. Суттєвою перевагою також є широкі можливості щодо вибору системи для здійснення переказу. Сьогодні Ощадбанк співпрацює з одинадцятьма відомими міжнародними системами переказів коштів», – зазначила директор департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку Валерія Малахова.

 Прес-служба Ощадбанку

21.04.2016

інші пропозиції