Ощадбанк впроваджує нову послугу – платежі на довільні реквізити у WEB-банкінгу «Ощад 24/7»

З початку квітня клієнти Ощадбанку мають змогу сплачувати будь-які рахунки за допомогою нового сервісу WEB-банкінгу – «Платежі на довільні реквізити».

Сервіс надає клієнту можливість дистанційно з власного карткового або поточного рахунку, відкритого в Ощадбанку, здійснювати оплату товарів та послуг за реквізитами будь-якої компанії на рахунки, відкриті в українських банках. Це швидко та зручно, адже відвідувати відділення банку чи здійснювати пошук необхідного постачальника послуг на платіжних ресурсах не потрібно. Відтепер усі квитанції можна оплачувати через WEB-банкінг «Ощад 24/7».

Вартість послуги мінімальна та становить лише 0,5% суми (мінімум - 3 гривні). Це набагато дешевше ніж на сайтах відомих платіжних онлайн-сервісів та у відділеннях банків. Додаткова зручність полягає в можливості створення шаблону, що передбачає заповнення реквізитів лише один раз і подальше використання шаблону для швидкої оплати. Крім того можливо створити платіжне доручення – регулярний автоматичний платіж, наприклад, щопонеділка або кожного 20-го числа. Понад півмільйона користувачів WEB-банкінгу від Ощадбанку вже мають змогу користуватись новим сервісом, що захищений додатковим підтвердженням операції - SMS-кодом.

Основними перевагами послуги «Платежі за довільними реквізитами» від Ощадбанку є:

мінімальна комісія – 0,5%, мінімум 3 грн. (у небанківських платіжних системах стандартна комісія становить мінімум 2%);

- можливість відправлення коштів не лише з карткового, а й з поточного рахунку;

- економія часу – не потрібно шукати відділення банку або онлайн-сервіс, де можна провести таку операцію – платіж за довільними реквізитами доступний цілодобово за допомогою «Ощад 24/7».

«Ощадбанк активно розвиває альтернативні канали обслуговування клієнтів, приділяючи увагу технологіям, які надають клієнтам можливість здійснювати оплату послуг, не витрачаючи час на відвідування відділень та очікування в черзі. Вже тривалий час наші клієнти можуть здійснювати комунальні та інші платежі або в інформаційно-платіжних терміналах готівкою або за допомогою картки, або в мережі Інтернет, у тому числі на сайті банку.  Тепер ми додатково впровадили сервіс у WEB-банкінгу «Ощад 24/7» «Платежі на довільні реквізити», який надає можливість здійснювати платежі, не відвідуючи відділення банку. Крім того, всі бажаючі мають змогу зробити ці платежі регулярними», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Окрім платежів на довільні реквізити сервіс WEB-банкінг «Ощад 24/7» надає можливість  отримувати такі послуги:

 · інформування про залишок коштів на рахунку;

·  отримання виписки за білінговий та довільний періоди;

·  миттєві перекази між власними рахунками та на рахунки, відкриті в інших банках, із використанням номера картки (перекази з картки на картку);

·  перекази з/на рахунок «Мобільні заощадження»;

·  перекази з/на Віртуальну картку;

·  відправлення/отримання переказів «Швидка копійка»;

·  оплата послуг операторів мобільного зв’язку, Інтернет, ІР-телефонії, CDMA-зв’язку та ін.;

·  перекази між власними рахунками (поточний, картковий, депозитний, кредитний);

·  створення та редагування  шаблонів платежів;

·  керування лімітами та геолімітами;

·  випуск/закриття Віртуальної картки;

·  активація/деактивація послуги SMS-інформування;

·  випуск додаткової картки;

·  перевипуск картки;

·  блокування картки чи її тимчасова деактивація у разі потреби.

                                      

           Прес-служба Ощадбанку 

20.04.2016

інші пропозиції