Ощадбанк виграв черговий суд проти групи «Креатив» на суму понад півмільярда гривень

Ощадбанк продовжує успішну судову боротьбу з одним зі своїх недобросовісних позичальників - групою «Креатив». 13 квітня 2016 року рішенням Господарського суду Кіровоградської області в повному обсязі задоволено другий позов Ощадбанку про стягнення з компанії «Креатив» заборгованості в розмірі 16,7 млн. дол. США, 1,2 млн. євро та 72,6 млн. грн., що сумарно становить понад півмільярда гривень.

28 березня 2016 року  рішенням Господарського суду Кіровоградської області в повному обсязі задоволено перший позов Ощадбанку про стягнення з «Креативу» заборгованості в розмірі 22,07 млн. дол. США та 128,31 млн. грн. Таким чином, загалом на користь державного банку стягнуто вже більше мільярда гривень.

Нагадаємо, що на сьогодні на розгляді в судах загальної юрисдикції знаходяться ще 10 позовів Ощадбанку до юридичних та фізичних осіб про стягнення боргів «Креативу».

Раніше за одним з позовів банку накладено арешт на все рухоме і нерухоме майно одного з колишніх топ-менеджерів компанії  Максима Березкіна, що є поручителем за боргами компанії, на суму більше 25 млн. дол. США.

 Прес-служба Ощадбанку

14.04.2016

інші пропозиції