У березні найбільше полісів «Автоцивілки» було реалізовано через установи Ощадбанку

У березні Ощадбанк став лідером серед інших банків за кількістю реалізованих договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів («Автоцивілки»). Через установи Ощадбанку було реалізовано більше 6400 полісів, що в 10 разів більше порівняно з березнем минулого року.

«Ми розглядаємо ринок страхування як дуже перспективний напрям бізнесу. Банк розширює співпрацю зі страховими компаніями, пропонуючи їм вигідне партнерство, надійність і найрозгалуженішу мережу відділень», – відзначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

У квітні оформити «Автоцивілку» зі знижкою 20% можливо в будь-якому відділенні Ощадбанку. Детальніше про акцію – на сайті http://www.oschadbank.ua/ua/ukladannya-dogovoriv/.

Як вже повідомлялось, Ощадбанк став лідером з залучення коштів страхового ринку в 2015 році, отримавши від страхових компаній на поточні та депозитні рахунки понад 1,7 млрд. грн. (зростання на 184%). Це майже 14% усіх депозитів, розміщених страховиками в банківській системі України.

 Прес-служба Ощадбанку

13.04.2016

інші пропозиції