Ощадбанк видав майже 20 млн. грн. «теплих» кредитів

З 30 березня 2016 року Ощадбанк видав 1331 енергоефективний кредит у рамках державної програми «Ощадний дім». 1120 з них отримали субсидіанти. Загальна сума наданих коштів становить  майже 20 млн. грн. Найбільше «теплих» кредитів видано в Сумській, Львівській та Івано-Франківській областях.  Про це повідомив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Нагадуємо, наприкінці березня Ощадбанк відновив кредитування громадян за загальнонаціональною програмою «Ощадний дім». Заплановано надати 100 тисяч «теплих» кредитів на суму до 2 млрд. грн.

У рамках програми Ощадбанк надає кредити на здійснення енергоефективних заходів як в окремій квартирі, так і в приватному будинку. Найпопулярнішими з них є встановлення енергозберігаючих вікон та лічильників тепла, утеплення фасадів будівель.

«Ощадний дім» – безпрецедентна за своєю соціальною спрямованістю програма, завдяки якій практично кожний може утеплити свою оселю. З боку держави компенсація становить від 20 до 30 відсотків суми кредиту, залученого на придбання негазових котлів, енергоефективного обладнання та/або матеріалів. Для одержувачів субсидії відшкодування сягає 70 відсотків суми кредиту. Крім цього, до урядової програми дедалі активніше долучаються місцеві органи влади. На сьогодні існує вже 65 регіональних та муніципальних програм повного чи часткового відшкодування ставки або часткового відшкодування суми тіла кредиту для фізичних осіб та ОСББ», – зауважив Антон Тютюн.

Програма діє також для ОСББ і ЖБК. Державна підтримка для них полягає в компенсації 40 відсотків суми кредиту, залученого на здійснення енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках. Якщо серед мешканців будинку є одержувачі субсидії, то компенсація розраховується залежно від кількості квартир, на які оформлено субсидію, і може досягати 70 відсотків.

У 2015 році Ощадбанк видав «теплих» кредитів на суму понад 1 млрд. грн. Це більш як 64,3 тис. кредитів для фізичних осіб і 107 кредитів для ОСББ.

Більш детальна інформація про програму «Ощадний дім» – на офіційному сайті, в  Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України); +38-044-363-01-33 та у відділеннях Ощадбанку.

Прес-служба Ощадбанку

12.04.2016

інші пропозиції