Ощадбанк є лідером з залучення коштів страхового ринку в 2015 році

У 2015 році Ощадбанк залучив від страхових компаній на поточні та депозитні рахунки понад 1,7 млрд. грн., показавши зростання на 184%. Це майже 14% усіх депозитів, розміщених страховиками в банківській системі України.

Досягнуті результати забезпечили Ощадбанку лідерство з залучення коштів страхового ринку в 2015 році. Про це було оголошено на щорічній Презентації журналу Insurance TOP, присвяченій підбиттю підсумків страхового ринку України за 2015 рік і прогнозам галузі на 2016-2020 роки.

Головні критерії, за якими страхові компанії обирають Ощадбанк – надійність збереження коштів і привабливі умови їх розміщення. Сьогодні Ощадбанк пропонує страховим компаніям депозитну лінійку з 8 вкладів.

«Ми змінили підхід до роботи зі страховими компаніями, і він виявився успішним. Клієнтами Ощадбанку наразі є 25 акредитованих  і 75 неакредитованих страхових компаній. Основні критерії, за якими страховики обирають Ощадбанк – клієнтоорієнтованість, надійність збереження коштів і вигідні умови їх розміщення», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

IMG_9590.JPG

Журнал Insurance TОР – єдине відкрите джерело інформації на ринку страхування, що базується на офіційній статистиці страхових компаній і щоквартально публікує рейтинги ризикових і лайфових страховиків України.

Прес-служба Ощадбанку

31.03.2016

інші пропозиції