Ощадбанк планує протягом 2016 року збільшити дохідність служби інкасації на 30%

Ощадбанк вже кілька років поспіль є найбільшим оператором на ринку інкасаційних послуг. Протягом 2016 року банк планує збільшити дохідність служби інкасації на 30%. Про це повідомив заступник голови правління Ощадбанку Євгеній Драчко-Єрмоленко. За минулий рік дохід банку від інкасації склав 195,8 млн. грн.

Сьогодні кількість об’єктів інкасації, що обслуговує Ощадбанк, перевищує 23 тис. У 2016 року банк планує збільшити їх кількість на 20 %.

«Є кілька беззаперечних переваг, що надають Ощадбанку можливість утримувати лідерські позиції на ринку інкасаційних послуг. По-перше, ми маємо найбільший серед банків України автопарк – 778 одиниць, який повністю складається з броньованих автомобілів і відповідає усім вимогам НБУ. По-друге, завдяки найбільш розгалуженій мережі банк має можливість надавати послуги в будь-якому населеному пункті України. По-третє, оптимізація логістики маршрутів і автоматизація обробки готівки та касових документів дають змогу пропонувати клієнтам стабільно вигідну для них  вартість послуг», – зазначив Євгеній Драчко-Єрмоленко.

Потужна служба інкасації банку складається з 172 підрозділів інкасації, розташованих у більш ніж 170 населених пунктах, та налічує 2210 співробітників.

 Прес-служба Ощадбанку

29.03.2016

інші пропозиції