Ощадбанк став екваєром компанії «Нова пошта»

Ощадбанк здійснює еквайрингове обслуговування  компанії «Нова пошта» – лідера ринку експрес-доставки в Україні.

Завдяки такому партнерству відсьогодні можна розрахуватись платіжною карткою VISA, MasterCard або ПРОСТІР (НСМЕП) більш ніж у 700 відділеннях компанії «Нова пошта» по всій Україні. В деяких відділеннях встановлено кілька POS-терміналів, а загальна їх кількість становить понад 1200 одиниць. Встановлені Ощадбанком термінали надають можливість швидко, зручно та безпечно розраховуватись карткою за доставку в більшості відділень «Нова пошта».

«Ми цінуємо таке партнерство, постійно впроваджуємо та розвиваємо послуги, що цікаві клієнтам та затребувані на ринку. Торговий еквайринг є одним із найбільш цікавих та перспективних напрямів, адже популярність розрахунків за допомогою банківських карток зростає з кожним роком. Впроваджуються нові технології оплати, розвивається електронна комерція. Переваги Ощадбанку як партнера з торгового еквайрингу полягають не лише в безпеці розрахунків та широкому географічному покритті – завдяки власному процесингу ми готові реалізувати еквайринговий проект будь-якої складності», – наголосив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

«Нова пошта» прагне зробити так, аби клієнти могли розрахуватися за наші послуги будь-яким зручним для них способом. Зважаючи на те, що в Україні зростає попит на сервіс безготівкового розрахунку, надання клієнтам можливості здійснювати платежі через POS-термінали у відділеннях стало для нас логічним кроком», - прокоментував директор з розвитку компанії «Нова пошта» Максим Рабінович.

На сьогодні еквайрингова мережа Ощадбанку перевищила 19 тисяч POS-терміналів, а кількість підприємств торгівлі та сервісу, яким банк надає послуги з еквайрингу, досягла 10 тисяч. У 2015 році Ощадбанк продемонстрував найкращий результат серед усіх банків країни з приросту кількості торгових POS-терміналів та посів друге місце на українському ринку еквайрингу, досягнувши такого результату лише за 4 роки. Термінали Ощадбанку приймають до оплати платіжні картки MasterCard, Visa та ПРОСТІР, кожен третій з них оснащено безконтактними технологіями MasterCard PayPass  та Visa payWave.

У мережі відділень «Нова пошта» для максимальної зручності клієнтів переважну більшість терміналів обладнано зчитувачем для безконтактних карток.

 

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – провідний український банк, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Офіційний сайт – http://www.oschadbank.ua/ua/. Контакт-центр: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

Компанія «Нова Пошта» – українська компанія, яка була заснована в 2001 році. За 15 років вона стала лідером ринку експрес-доставки: зараз її мережа нараховує понад 2200 відділень і більше 1400 поштоматів у майже 1000 населених пунктах України. Протягом 2015 року компанія доставила близько 100 млн відправлень. У 2014 році «Нова пошта» вийшла за межі вітчизняного ринку, відкривши представництва в Молдові та Грузії, а восени 2015-го запустила міжнародну доставку в 200 країн світу.
Компанія прагне забезпечувати легкість доставки для життя і бізнесу, тому постійно вдосконалює сервіс і впроваджує інноваційні рішення. Для зручності клієнтів на сайті компанії працює опція «Особистого кабінету». Мобільний додаток «Нова пошта» надає можливість легко користуватись її послугами, наприклад, відстежити доставку, знайти найближче відділення чи замовити адресне обслуговування.

   


Прес-служба Ощадбанку


28.03.2016

інші пропозиції