За півроку роботи мобільні відділення Ощадбанку обслужили понад 40 000 жителів Донбасу на лінії зіткнення

В умовах воєнних дій для мешканців населених пунктів прифронтової зони Донецької й Луганської областей, в яких практично відсутнє регулярне транспортне сполучення, мобільні підрозділи Ощадбанку – єдині пункти, де надаються банківські послуги.

У структурі регіональної мережі Луганського та Донецького обласного управління Ощадбанку функціонують два види мобільних підрозділів. Перший – три підрозділи, створені на базі морських контейнерів та розташовані у складі гуманітарно-логістичних центрів (Зайцеве, Новотроїцьке – на Донеччині, Станиця Луганська – на  Луганщині). Другий – два унікальні пересувні мобільні підрозділи, створені на базі автомобіля КрАЗ. Вони здійснюють обслуговування мешканців населених пунктів уздовж лінії зіткнення.

За півроку мобільні відділення Ощадбанку обслужили понад 40 000 чоловік. З них  лише за три місяці більше 5 000 банківських операцій проведено в пересувних підрозділах на базі автомобіля КрАЗ.

Робота мобільних підрозділів відповідає найвищим стандартам безпеки. КрАЗи працюють виключно на території, підконтрольній українській владі. Графік виїздів мобільних підрозділів узгоджується з керівництвом військово-цивільної адміністрації областей та місцевими органами влади.

У Донецькій області пересувний підрозділ обслуговує більше 15 населених пунктів. Найбільш затребувані маршрути: смт Миронівський, м. Світлодарськ, смт Новолуганське Артемівського району, с. Андріївка Слов'янського району  та с. Ярова Краснолиманський району. За час роботи КрАЗ Донецького обласного управління проїхав майже 7 тисяч кілометрів. Основні маршрути пересувних мобільних підрозділів на базі автомобіля КрАЗ на Луганщині: с. Трьохізбенка, м. Золоте, смт Станиця Луганська, с. Кримське.

Найбільш затребуваними банківськими операціями є приймання комунальних платежів, видача готівкових коштів за платіжними картками, відправлення та виплата переказів за системою «Швидка копійка», поповнення карткових рахунків та обмін валют.

 «Розробляючи цей унікальний для банківського ринку формат роботи мережі, ми були впевнені в його затребуваності і знали, що повинні реалізувати це в найкоротші терміни. У зв'язку з військовим протистоянням Ощадбанк в обох областях українського Донбасу був змушений призупинити роботу двох третин відділень. У прифронтовій зоні більше не залишилось інших банківських установ. Оцінюючи роботу наших мобільних підрозділів за півроку, можу сказати, що рішення про їх створення та запуск було необхідним і своєчасним», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Прес-служба Ощадбанку

14.03.2016

інші пропозиції