Ощадбанк встановив термінали у WOG CAFE в потягах Інтерсіті

У 2016 році банк планує збільшити кількість POS-терміналів у торговельній мережі на 30%.

Ощадбанк розпочав еквайрингове обслуговування WOG CAFE в 14 потягах Інтерсіті та Інтерсіті+. Усього банком встановлено 54 термінали, за допомогою яких пасажири можуть розраховуватись за їжу та напої платіжною карткою.

Термінали Ощадбанку приймають до оплати магнітні або чиповані платіжні картки MasterCard, Visa та НСМЕП будь-якого банку. До речі, Ощадбанк першим з українських банків налаштував усі свої термінали на приймання карток НСМЕП нового покоління. Кожен третій термінал банку приймає до оплати безконтактні картки Visa payWave та MasterCard PayPass.

Ощадбанк, ставши лідером за приростом кількості платіжних терміналів у торговельній мережі в 2015 році, продовжує зміцнення позицій на ринку торгового еквайрингу України. В 2016 році банк планує збільшити кількість POS-терміналів у торговельній мережі на 30%.

Ощадбанк надає послуги з торгового еквайрингу 10 тисячам підприємств торгівлі та сервісу, зокрема таким міжнародним брендам, як «МакДональдз» в Україні, «Ашан», DHL Express Украина, TUI Ukraine, Turkish Airlines.

 «У наших планах на 2016 рік подальше зміцнення позицій Ощадбанку як потужного еквайринг-партнера. Наші сильні сторони: індивідуальний підхід до клієнта, адекватна цінова політика, відкритість до інновацій, власний процесинг, який дає змогу здійснити проект будь-якої складності. Ми продовжимо активно нарощувати термінальну мережу та реалізовувати цікаві та корисні для людей високотехнологічні рішення», – зазначила заступник директора департаменту електронної комерції та платіжних засобів – начальник управління торгового еквайрингу Ощадбанку Наталія Войтович.

Вже два роки поспіль Ощадбанк випереджає решту українських банків за темпами приросту еквайрингової мережі. У 2015 році, за офіційними даними Національного банку України, кількість терміналів Ощадбанку в торговельній мережі збільшилась на 4282 одиниці. Це найкращий результат на ринку. Минулого року Ощадбанк посів друге місце на ринку торгового еквайрингу країни. Кількість його терміналів у торговельно-сервісній мережі наразі становить 18,5 тис. одиниць.

Прес-служба Ощадбанку

 

12.03.2016

інші пропозиції