Ощадбанк забезпечує онлайн-доступ Ощадбанк забезпечує онлайн-доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Ощадбанк продовжує підтримку сервісів, які спрощують життя простих українців і бізнесу.

У 2015 році громадяни України та юридичні особи отримали можливість онлайн-доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, яку відтепер забезпечує Ощадбанк. Крім цього, 1 січня 2016 року вступив у дію новий порядок реєстрації нерухомого майна. Факт володіння нерухомістю тепер підтверджується не документом, а записом в Державному реєстрі. Отримати інформацію можливо як за адресою нерухомого майна, так і за прізвищем клієнта.

Щоб отримати інформацію з Реєстру, необхідно зареєструватись у Кабінеті адміністративних послуг за посиланням http://mail.gov.ua та заповнити форму пошуку за посиланням: http://kap.minjust.gov.ua/.

Це не перша ініціатива Ощадбанку зі спрощення доступу до адміністративних послуг. 

Так, з квітня 2015 року підприємці можуть отримувати витяги, довідки, виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у режимі онлайн на сайті Міністерства юстиції України через Кабінет електронних сервісів (http://kap.minjust.gov.ua/). На веб-порталі Державної судової адміністрації України реалізовано можливість сплати судового збору, а також спільно з компанією «Портмоне» забезпечено здійснення онлайн-оплати єдиного податку та штрафів за порушення правил дорожнього руху.

Прес-служба Ощадбанку

08.02.2016

інші пропозиції