Ощадбанк поглиблює співпрацю з міськими громадами. На черзі Чернігів.

Завдяки співпраці Ощадбанку та Чернігівської міської ради у чернігівців з’явиться муніципальна картка.

Меморандум про співробітництво підписали 25 лютого голова правління Ощадбанку Андрій Пишний та міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.  В ньому йдеться, зокрема, про запровадження муніципальної «Картки чернігівця» і партнерство в рамках програми енергоефективності «Ощадний дім».

«Сьогодні Чернігів приєднався до прогресивних міст України, де впроваджується картка містянина. Цей інноваційний проект вже довів свою зручність для людей», - зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

IMG_0470.JPG

Відтак, Чернігів стає четвертим великим містом після Києва, Львова і Чернівців, де запроваджується муніципальна картка. Це сучасна багатофункціональна платіжна картка з фото та прізвищем її користувача українською мовою, яка є матеріальним носієм персональних даних. За допомогою такої картки можна оплачувати комунальні послуги, отримувати пенсію та інші соцвиплати, а працівникам бюджетних організацій – заробітну плату. Через цю картку можуть бути реалізовані різноманітні соціальні та пільгові програми.

Міська влада виступила також партнером програми «Ощадний дім» для ОСББ і ЖБК.  У 2016 році клієнти Ощадбанку отримають додаткову компенсацію за кредитом, залученим на впровадження енергозберігаючих технологій у багатоквартирних будинках. Отже, ще більше мешканців Чернігова зможуть провести термомодернізацію своїх будівель.

У 2016 році Чернігівська міська рада на конкурсній основі обрала Ощадбанк для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету. Ощадбанк було обрано серед інших державних банків.

«Щодня ми робимо важливі кроки для досягнення нашої  мети – стати банком №1 для кожного українця. Активно оновлюється мережа відділень, проводиться постійна робота над підвищенням якості обслуговування, вдосконалюються наші сервіси. Банк постійно доводить свою ефективність як надійний партнер для клієнтів будь-якої категорії: для громадян, підприємців, місцевих органів влади», -повідомив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Для комфортного обслуговування чернігівців Ощадбанк продовжить відкриття відділень нового типу. До кінця 2016 року заплановано відкриття 7 таких установ у Чернігові та 6 – в області. Наразі кількість відділень нового формату на Чернігівщині становить 12.

 Прес-служба Ощадбанку

26.02.2016

інші пропозиції