Інклюзивне відділення Ощадбанку - тепер і в Дніпропетровську

У Дніпропетровську відкрито третє в системі Ощадбанку інклюзивне банківське відділення, адаптоване для обслуговування людей з особливими потребами - на візках, з вадами зору, слуху та ін. На черзі Одеса, Вінниця і Полтава. До кінця року інклюзивні ощадбанківські установи з’являться в адміністративних центрах усіх областей країни.

4B2A1955.jpg

"Ощадбанк виконує обіцяне і закликає приєднуватись до нашої ініціативи з розбудови інклюзивного суспільства в Україні. Інклюзивність – не просто частина нашої корпоративної культури. Це початок безбар’єрної держави з рівними можливостями для всіх. Ми хочемо, щоб такий підхід запроваджувався і в інших державних та комерційних установах. Лише всі разом ми зможемо довести, що люди з особливими потребами є рівноправними членами суспільства" зазначив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

Безбар’єрне банківське відділення - це:

 

  • вхідні двері та внутрішній простір спроектовані таким чином, щоб там вільно пересувалась людина на візку. Передбачено пандус, тактильну плитку та маркери, поручні, кнопку виклику менеджера;
  • зони касового та індивідуального обслуговування, очікування та самообслуговування, адаптовані для клієнтів на візках, з вадами зору та слуху;
  • банкомат із спеціальною панеллю та голосовим супроводом, що надає незрячій людині можливість самостійно зняти гроші.

4B2A1692.jpg

Для якісного обслуговування людей з вадами слуху всі співробітники відділення пройшли навчання основам мови жестів.

Начальник Дніпропетровського облуправління Ощадбанку Геннадій Малашенко запросив мешканців та гостей Дніпропетровська особисто протестувати інклюзивне відділення та висловити свої міркування і побажання з приводу його роботи. Його адреса – проспект Газети «Правда», 31 д.

4B2A1936.jpg

Нагадуємо, що 26 листопада 2014 року в Києві відбулось відкриття першого на теренах України та Східної Європи інклюзивного відділення Ощадбанку. В березні 2015 року друге таке відділення відкрилось у Сумах.

 Прес-служба Ощадбанку

17.02.2016

інші пропозиції