Правління Ощадбанку підтримує затверджену урядом стратегію реформування державного банківського сектора та висловлює готовність до змін системи корпоративного управління згідно з новими засадами

 

 Дозвольте нам звернутись до всіх,  хто пов’язує своє майбутнє з Ощадбанком, спостерігає за позитивними, але нелегкими змінами протягом останніх років, до наших клієнтів, друзів та партнерів по реформах у державному банку. 

Правління Ощадбанку одностайно вітає ухвалення Кабінетом Міністрів України стратегічних засад функціонування державного банківського сектора, та послідовну позицію щодо реформування системи корпоративного управління. 

Запровадження урядом як власником державних банків кращих міжнародних практик та принципів корпоративного управління є беззаперечним доказом наміру забезпечити прозорість, економічну ефективність та політичну незалежність держбанків. 

Ми віримо, що це матиме позитивні наслідки для інвестиційного клімату в Україні, сприятиме прискоренню зростання української економіки, встановленню довіри до державних фінансових інститутів та стабільності банківського сектора.

Протягом останнього року команда Ощадбанку активно реалізує стратегію розвитку, розроблену правлінням спільно з однією з провідних аудиторських компаній – PWC, мета якої – масштабна модернізація. Крок за кроком реформуються операційна та бізнес- модель банку, вдосконалюється ризик-менеджмент, стратегічне управління, розвивається ІТ-платформа, оновлюється мережа відділень. Фундаментом побудови нового Ощадбанку має стати саме реформа корпоративного управління та формування вищих керівних органів відповідно до нових принципів!

У зв'язку з цим правління Ощадбанку заявляє про готовність – після формування нового складу наглядової ради у відповідності з принципами, визначеними стратегією розвитку держбанків та змінами до законодавства, – відзвітувати перед власником та незалежною наглядовою радою про результати своєї діяльності та в разі ухвалення відповідного рішення взяти участь у відкритому та прозорому конкурсі.

Очевидно, що на Україну чекає рік економічного підйому, що потребуватиме послідовності зусиль, мобілізації всього банківського сектора та командної роботи. 

Нам є що запропонувати акціонеру. Ми готові брати відповідальність за ефективну реалізацію затвердженої стратегії, керуючись новими засадами! 

 

З повагою, прес-служба Ощадбанку 


15.02.2016

інші пропозиції