У січні Ощадбанк отримав прибуток у сумі 32,8 млн. грн.

За результатами роботи в січні 2016 року Ощадбанк отримав прибуток у сумі 32,8 млн. грн., що перевищує плановий показник на 64,8%.

«Наразі це чергове підтвердження ефективної роботи Ощадбанку та довіри клієнтів. Банк працює відповідно до завдань, які встановлено бізнес-планом на 2016 рік. При цьому показник адекватності регулятивного капіталу – один з найкращих по банківській системі країни та становить 12,86%», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Відповідно до вимог Національного банку України Ощадбанк перейшов на міжнародні стандарти фінансової звітності.

Як повідомлялось раніше, минулого року банк погасив заборгованість за кредитами рефінансування від НБУ в сумі 5,5 млрд. грн., з яких 3,5 млрд. – достроково. 13 січня поточного року достроково повернуто ще 1,6 млрд. грн. рефінансу НБУ.

Загалом протягом 2015 року строкова ресурсна база Ощадбанку збільшилась на 8,0 млрд. грн. (без урахування впливу курсових різниць), з яких 5,5 млрд. грн. – строкові кошти фізичних осіб, що свідчить про очевидне відновлення довіри до провідного державного банку в умовах трансформації української банківської системи.

 Прес-служба Ощадбанку

10.02.2016

інші пропозиції