Юрій Колесніков підтвердив звання найкращого ІТ-директора

Другий рік поспіль директор департаменту інформатизації Ощадбанку Юрій Колесніков стає найкращим ІТ-директором серед найбільших банків України за результатами VIII Всеукраїнського конкурсу ІТ-директорів підприємств BEST CIO і єдиним, хто отримав цю високу нагороду двічі поспіль за вісім років його проведення. Також він був відзначений спеціальною номінацією Укртелекому «Погляд у майбутнє» як найбільш професійний ІТ-директор українського ринку.

«Цьогорічна номінація «Погляд у майбутнє» обрана Укртелекомом не випадково. На нашу думку, саме ті компанії, які інвестують кошти у розвиток зараз, у період нестабільності, матимуть перевагу у майбутньому, – підкреслює Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегмента ПАТ «Укртелеком», член журі BEST CIO – 2015. – Ми бачимо, як змінюється Ощадбанк – їх IT-кейс дійсно заслуговує на визнання. Лише за останній рік IT-команда фінансового інституту успішно реалізувала понад десяток проектів, які, зокрема, були націлені на поліпшення сервісу».    

«ІТ-напрям залишається одним із ключових у розвитку Ощадбанку. Не зупиняючись, ми продовжуємо оновлювати мережу та вдосконалювати дистанційні канали обслуговування клієнтів. У наших найближчих планах розвиток сервісу Bank ID, оновлення платформи mobile-банкінгу, запуск платежів на вільні реквізити й відкриття депозитів онлайн», –зазначає Юрій Колесніков, директор департаменту інформаційних технологій Ощадбанку.    

Організатором VIII всеукраїнського конкурсу є видання «Компьютерное Обозрение» за підтримки корпорації Microsoft, а також партнерів – Hewlett Packard Enterprise, Dell, IBM, Укртелекому, Integrity Systems та De Novo. Конкурс покликаний визначити найбільш професійних ІТ-менеджерів, які домоглись за минулий рік найбільшого успіху в розвитку ІТ на українських підприємствах. Проект проходив у два етапи з 31 липня 2015 р. по 21 січня 2016 р.

Колектив Ощадбанку вітає Юрія Колеснікова та бажає подальших перемог і плідної роботи з розвитку сучасних технологій та сервісів державного банку.

Прес-служба Ощадбанку

02.02.2016

інші пропозиції