Ощадбанк запустив новий сайт

Від сьогодні розпочав роботу новий сайт Ощадбанку oschadbank.ua. Головна відмінність цього ресурсу – принципово нова клієнтоорієнтована концепція. Сайт повністю спрямовано на зручність подання інформації та продаж банківських продуктів всім категоріям клієнтів.
За останні два роки Ощадбанк зробив вагомий крок вперед у напрямі розвитку дистанційного банкінгу. Завдяки онлайн-сервісам клієнти мають змогу поповнити мобільний, здійснити оплату комунальних рахунків, Інтернету, кабельного телебачення тощо.
Новий сайт Ощадбанку – це ще один крок назустріч клієнтам – фізичним особам, малому й середньому бізнесу та великим корпораціям і компаніям. У структурі сайта всі банківські пропозиції згруповано та розміщено за розділами. В оновленому інтерфейсі ми пропонуємо користувачам зручні калькулятори та заявки на продукти, швидку навігацію, можливість одразу замовити консультацію, розрахувати відсоткову ставку по кредиту або депозиту. Також незабаром з’явиться можливість отримувати попередні рішення стосовно кредитоспроможності та багато іншої корисної інформації.
«Новий сайт Ощадбанку – це фактично народження нового банку, принципово нова філософія Ощаду в наданні банківських послуг онлайн, що кілька років тому сприймалось як фантастика. Змінюється країна. Змінюємось і ми. Стратегічний наголос робиться на доступності й зручності онлайн-комунікації, коли Ощадбанк 24 години на добу 7 днів на тиждень може бути в телефоні чи персональному комп’ютері кожної людини, яка цього забажає. Саме тому ми створили зручний, інформативний і максимально доступний для розуміння сайт. На ньому актуальна інформація про наші продукти і послуги, а також про діяльність банку та плани на майбутнє», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.
#ощадбанкдіє

Прес-служба Ощадбанку

02.02.2016

інші пропозиції