Ощадбанк посилює свої позиції на Львівщині

Андрій Пишний представив нового керівника Львівського облуправління Ощадбанку

5 січня 2016 року голова правління Ощадбанку Андрій Пишний представив нового начальника Львівського обласного управління Ігоря Романіва. Це досвідчений керівник і висококласний антикризовий менеджер, який має 22-річний досвід роботи у провідних банках України. Він добре знає специфіку роботи банківської системи західного регіону країни.

«Ощадбанк зміцнює свої позиції на Львівщині. Для мене вже добра традиція приїжджати до Львова з гарними новинами та цікавими проектами. Із нещодавнього – відкриття у Львові двохсотого відділення нового типу. Ми переконані, що Львів – особливе місто з великим потенціалом реалізації передових ідей. У багатьох аспектах місто Лева є першопрохідцем, тож ми тримаємо руку на пульсі, посилюючи конкурентні позиції. Сьогодні я тут для того, щоб привітати нового керівника регіону та обговорити з колективом плани на рік», – відзначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Керівник банку також наголосив, що Ощадбанк кардинально змінив кадрову політику. «Усі кандидати на керівні посади проходять ретельний відбір. Жодних протекцій. Тільки професіоналізм і проактивна позиція. Керівна робота в Ощадбанку – це не лише щоденний екзамен на профпридатність. Це можливість зробити свій внесок у реформування найбільшого державного банку, змінити країну. Адже реформи, що відбуваються  в Ощадбанку – це відображення змін у всій державі. Тож ми обираємо не просто найкращих фахівців. Ми обираємо тих, хто має мотивацію, бажання та сили брати участь у змінах», – зазначив Андрій Пишний.

У 2015 році до команди топ-менеджменту Ощадного банку долучились понад 10 висококласних фахівців, які прийшли з провідних міжнародних банків та компаній. Вітаємо кращих в оновленому банку!

Андрій Пишний висловив подяку Олександру Рибаю, який очолював Львівське облуправління Ощадбанку майже 30 років. Олександр Йосипович – справжній корифей банківської справи. Його професіоналізм, багаторічна наполеглива праця внесли вагомий внесок у розвиток ощадної справи, забезпечили Львівському облуправлінню стабільні позиції в системі банку.

Спільно з Львівською міською радою Ощадбанк запровадив реалізацію кількох важливих інноваційних соціальних проектів. Це зокрема випуск Картки львів'янина, яку першими в жовтні отримали учасники АТО. Сервіс Bank ID від Ощадбанку підтримує інтернет-портал електронних послуг «Особистий кабінет мешканця». Крім того, на базі відділення Ощадбанку нового типу у Львові встановлено дві зарядні станції для електромобілів, а в партнерстві з міжнародною платіжною системою MasterCard у 2016 році буде впроваджено безконтактну оплату проїзду у львівському трамваї.

Прес-служба Ощадбанку

 

05.01.2016

інші пропозиції