Ощадбанк пропонує монети до новорічно-різдвяних свят

Наближаються зимові свята. Зазвичай підготовка до них починається заздалегідь, з пошуку подарунків рідним і близьким. Одним із пам’ятних подарунків можуть стати срібні монети до новорічно-різдвяних свят, які пропонує своїм клієнтам Ощадбанк.

Перш за все клієнтів можуть зацікавити нові монети, присвячені символу 2016 року – мавпі. Ощадбанк пропонує на вибір кілька таких монет із серії «Східний календар». Це срібні кольорові монети Республіки Палау та острова Ніуе.

За східним календарем рік Мавпи – період активного розвитку та нових починань. Мавпа –  універсальний символ підприємливості, цілеспрямованості та оптимізму.

монета1.jpgмонета2.jpgмонета3.png

Номінали монет –1 та 5 доларів, проба – 925 та 999.

Крім того, в асортиментному ряді монет до новорічних свят, представлених в Ощадбанку, з’явилась нова монета Національного банку України «Рік Мавпи». На реверсі монети в оточенні стилізованого рослинного орнамента в лубочному стилі зображено мавпу, очі якої оздоблено кубиками з оксиду цирконію жовтого кольору. Над цією композицією і під нею розміщено рельєфні фігурки всіх 12 тварин – символів східного календаря.

монета4.jpg

Номінал монети – 5 гривень, проба – 925,  емітент – Україна.

Зацікавлять клієнтів і інші монети новорічно-різдвяної тематики. Наприклад, срібна різдвяна монета «Ялинка». Перш за все привертає увагу її особлива форма: монету виконано у формі ялинки. На її реверсі викарбувана справжня картина, на якій зображені діти у святкових костюмах, а навколо них кружляють сріблясті та золотаві сніжинки. На небі над головами дітей сяють зорі, з-поміж яких найяскравіше виділяється Віфлеємська зірка. На монеті вона оздоблена кристалом Swarovski. Футляр для монети виконано у вигляді ялинкової прикраси виразного червоного кольору з золотавими візерунками.

монета елка.jpgмонета8.gif

Номінал монети – 2 долари, проба – 999, маса – 31,1 г, емітент – острів Ніуе.

Срібна кольорова монета «З Різдвом Христовим» виготовлена в народному стилі. Її реверс містить яскраве кольорове зображення колядників на фоні мальовничих сільських краєвидів у Різдвяну ніч. Цей малюнок є символічним, оскільки саме колядки є невід’ємним атрибутом святкування Різдва в Україні. Колядники ідуть від хати до хати, сповіщаючи радісну новину – народження Сина Божого. Прикрашає реверс монети і осяйна Різдвяна зірка.

монета9.jpg

Номінал монети – 5 доларів, проба – 925, маса – 31,1 г, емітент – Острови Кука. 

Не менш цікавим подарунком стане і срібна монета «Різдво» незвичайної форми, з частковою позолотою. Тема монети – Святе Сімейство. Особливою ознакою монети є те, що Різдвяна зірка на ній насправді виблискує, адже містить компоненти Swarovski. Таке оздоблення робить монету неповторною.

монета10.jpg

Номінал монети – 10 динарів, проба – 999, маса – 25 г, емітент – Андорра.

З асортиментним рядом монет, які пропонує Ощадбанк, можна ознайомитись на його офіційній сторінці в мережі Інтернет http://www.oschadbank.ua/ua/private/metals_coins/coins/. Консультації щодо придбання монет можна отримати за тел.: (044) 247-84-71.

Прес-служба Ощадбанку 

 

24.12.2015

інші пропозиції