Ощадбанк став активним учасником медіа-дня з питань енергоефективності у житловому секторі

16 грудня у рамках підтримки та роз’яснення деталей програми енергоефективності та реформування ЖКГ у Києві пройшов медіа-день для представників регіональних ЗМІ. Від Ощадбанку, який є ключовим партнером уряду в реалізації державної програми енергоефективності,  участь у заході  взяли заступник голови правління Андрій Стецевич і директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Родіон Никоненко.

 «2015 рік був визначальним, адже 1 липня для банків фактично відкрився фінансовий ринок житлово-комунальних послуг, що дало можливість комплексно підходити до надання послуг і працювати з новим суб’єктом – у першу чергу з об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельними кооперативами. Ми розпочали активне кредитування і називаємо цю програму колективною розстрочкою. На сьогодні Ощадбанк успішно реалізував 93 проекти для 7000 фізичних осіб і впевнено йде до цифри 100. Крім того, люди, які звернулись напряму до установ Ощадбанку, – близько 62 000 осіб – вже отримали кредити на загальну суму майже 1 млрд. гривень. Це досить значний портфель. Для нас ринок енергоефективності є однією зі сфер, в які можна сміливо вкладати кошти, і ми будемо робити кроки в цьому напрямі», – повідомив Андрій Стецевич у ході «круглого стола» на тему: «Хто і як в Україні формує та реалізує житлову політику».

Темою другого експертного круглого столу стало підвищення енергоефективності житлових будинків та умови і можливості участі в програмах співфінансування модернізації житлового сектора.

Нагадуємо, серія таких заходів проходить в обласних центрах країни та має на меті роз’яснення та підвищення рівня обізнаності журналістів щодо енергоефективності. Медіа-дні організовані IFC (Група Світового банку) за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

IMG_0445.JPG

IMG_0630.JPG

Прес-служба Ощадбанку

16.12.2015

інші пропозиції