Ощадбанк за 10 днів залучив на депозит «Теплі обійми» понад 1 млрд. грн.

За 10 днів дії нового акційного депозиту «Теплі обійми» Ощадбанк залучив понад 1 млрд. грн., причому 65% таких вкладів відкрито на термін понад 6 місяців. Найбільшою популярністю «Теплі обійми» користуються серед жителів Києва та Київської області, Львівської, Дніпропетровської, Одеської та Донецької областей.

«Теплі обійми» – акційний депозит з вигідними умовами від банку з найвищим рівнем надійності. Вкладники обирають один з чотирьох можливих варіантів зберігання своїх коштів і отримують приємний сюрприз.

Клієнт може підписати вітальну листівку для найдорожчої людини, поділившись частинкою свята та тепла. А Ощадний банк із задоволенням відправить листівку за власний рахунок. Банк підготував листівки як для дорослих, так і для дітей. Дитяча листівка містить зображення веселого звірятка, вирізавши яке, дитинка отримає паперового героя  пальчикового лялькового театру.   

дитяча4.jpg

«Державна гарантія за вкладами та стабільні позиції на ринку – лише один з чинників на користь Ощадбанку. Ми стали відкритішими, зрозумілішими, «теплішими». Ми хочемо дивувати! Хочемо, щоб, проходячи повз наші відділення, люди посміхались. Тож, сподіваюсь, що цікавинка з веселими звірятками та новорічними листівками стане до вподоби нашим клієнтам. Ми впевнені, що зміни, які відбуваються в банку, не залишаються поза увагою людей. До систематичного оновлення відділень, підвищення якості обслуговування, сучасних продуктів ми додаємо емоцію», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Надійність банку підтверджується незалежними експертами. Найбільш надійним протягом останніх місяців його визнали аналітики інвестиційної компанії Dragon Capital, журналів «Новое время», «Личный счет» і «Деньги».

Прес-служба Ощадбанку

14.12.2015

інші пропозиції