Ощадбанк підписав Меморандум про співробітництво з Донецькою військово-цивільною адміністрацією

9 грудня 2015 року заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич та очільник Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський підписали Меморандум про співробітництво щодо розвитку мікро-, малого та середнього бізнесу в Донецькій області.

Підписання Меморандуму відбулось під час візиту Андрія Стецевича на ХІ Міжнародний економічний форум «Відкритий Донбас». У рамках Меморандуму Ощадбанк та Донецька військово-цивільна адміністрація будуть співпрацювати задля сприяння розвитку малого та середнього підприємництва.

«Наші хлопці тримають фронт на сході, а ми у свою чергу тримаємо фінансовий фронт. Ми розуміємо всю складність ситуації на Донбасі. Ми усвідомлюємо свою соціальну відповідальність і готові працювати там, де немає наших колег по фінансовому сектору. Ми там, де держава. Ми там, де наші громадяни. Мобільні підрозділи Ощадбанку – броньовані КрАЗи – вже на передовій. Ми робимо ставку на підтримання малого та середнього бізнесу на Донеччині, оскільки віримо у відновлення стабільності регіону, та готові підставити плече», – наголосив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Планується розширення доступу суб’єктів малого та середнього підприємництва до фінансових ресурсів на території Донецької області в населених пунктах, які контролюються українською владою, шляхом реалізації державних програм кредитування, інформування суб’єктів ММСБ про існуючі механізми фінансово-кредитної підтримки бізнесу, участі в розробці механізму часткового відшкодування процентних ставок за кредитами, підготовці та проведенні спільних заходів та ін.

«Банківські послуги повинні бути доступними для наших клієнтів у будь-якій точці нашої країни. Меморандум стане основою для повноцінної угоди між Донецькою обласною військово-цивільною адміністрацією та Ощадбанком. Це правильний крок у розвитку мікро-, малого та середнього бізнесу на  Донеччині. Бізнес на території всієї країни повинен мати належні умови для  розвитку. Завдяки створенню сприятливого середовища вже сьогодні наші клієнти ММСБ можуть відкрити поточний рахунок за один день. Спеціально для них розроблено прості, зрозумілі тарифні пакети та лінійку зручних кредитів для ведення бізнесу. На компенсацію відсотків по кредитах для клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу, зареєстрованих у Донецькій області, у 2016 році з обласного бюджету буде виділено 100 млн. гривень. У містах і районах що контролюються українською владою, наразі  працюють 74 відділення Ощадбанку. Ми зробимо все, аби малий та середній бізнес розвивався навіть в існуючих складних умовах», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

+DSC_0086.jpg

 Прес-служба Ощадбанку

10.12.2015

інші пропозиції